Anunt pentru moderatori/admini

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Anunt pentru moderatori/admini

Mesaj  Thomas la data de Mar Oct 05, 2010 10:24 pm

Dupa cum stiti in fiecare comunitate este nevoie de bani. De aceea apelez la dumneavoastra pentru a sprijini comunitate GZ-zone mai departe. In acest moment in contul GZ-zone mai exista 0 lei. Dupa cum spune si titlul trebuie sa facem niste donatii deoarece am ajuns sa nu am bani sa platim macar hostingurile. De accea, toti moderatorii forumului, cat si adminii serverelor GZ-zone trebuie sa faca cate o donatie de 10 lei. Am ales aceasta suma deoarece cred ca toata lumea ar putea face rost de acesti bani in 2 saptmani. Asadar pana pe data de 11.25.2010 toti adminii/moderatorii trebuie sa faca o singura plata(daca detin admin pe mai multe servere). Insa daca doresc si alti membri sa doneze, o pot face si vor avea mai multe sanse la recrutarea ca admin.

Exceptie fac :
Thomas ,Dominik si Baily
Vreau sa precizez ca nu veti fi uitati de soarta. In curand va fi implementat un sistem cu ajutorul caruia va veti putea cumpara diverse lucruri pe sv . De aceea fiecare va primi 5 lei in contul sau pentru a putea cumpara masini pers,case etc.

Platile se fac prin depunere numerar la Banca Transilvania sau la Banca BRD. Trebuie doar sa ai buletin(merge si cel de la 14 ani).

CODE
Nick pe servere :
Suma :
Plata la banca :

Multumim,
B-Zone.ro

Thomas
Admin

Data de înscriere : 05/10/2010
Varsta : 26
Localizare : Aiud

Vezi profilul utilizatorului http://gz-zone.forumer.ro